segregatory reklamowe fabryka wizerunku

O firmie

Introtek jest polskim producentem materiałów reklamowych takich jak segregatory, teczki, wzorniki, pudełka, standy, notesy i gry planszowe. Naszym celem jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, pozwalających zbudować każdej firmie silny wizerunek marki. Pomaga w tym nasz zespół kreatywnych ludzi, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży poligraficznej oraz nowoczesny park maszynowy, składający się ze specjalistycznych maszyn. Klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę i kreatywne projekty, które jesteśmy w stanie zrealizować w krótkim czasie, niezależnie od stopnia skomplikowania.

Na terenie 10.000 m² zlokalizowane są hale produkcyjne, magazyny wysokiego składowania oraz biura. Tu powstają oryginalne projekty, realizowane są pomysły naszych klientów, odbywa się produkcja oraz obsługa firm. W pracowni prototypów przygotowujemy wzorcowe produkty do akceptacji przed finalną produkcją. Pozwala to ocenić finalny efekt przed rozpoczęciem masowej produkcji, ograniczając w ten sposób czas i koszty.

Zaufało nam tysiące firm z kraju i zagranicy. Posiadamy liczne grono stałych klientów oraz certyfikaty wiarygodności biznesowej, świadczące o naszym profesjonalizmie. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klienta, co często prowadzi do nawiązania stałej współpracy. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.

Introtek:

55-220 Jelcz-Laskowice, ul. Wrocławska 45|e-mail: biuro@introtek.pl|tel. +48 533 338 366
© Introtek